Pax Oto Servis Bize Hemen Ulasın Tel: 444 38 56

 

30 Yıllık Tecrübemiz, 25 Yıllık Firmamız ve Uzman Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz…

Günümüzde hızla gelişen teknoloji her alanda yenilenmeyi, çağdaşlaşmayı gerektirmektedir. Bu düşünceden yola çıkan PAX SERVİS 1000 m² lik kapalı alana sahip iş yerimizde CITROEN – PEUGEOT marka araçların tüm modellerinde orijinal Yedek Parça – Kaporta – Boya – Motor – Mekanik – Elektrik – Elektronik ve oto yıkama hizmetleri ile PAKS Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak, alanında uzman 35 kişilik uzman kadromuzla 15 yılı aşan ve kaliteli hizmet sunma,müşteri memnuniyetini sağlama konusundaki itibarıyla desteklenen deneyimi ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Servisimizde tüm branşlarda orijinal makina ve cihazlarımız mevcuttur. PAX SERVİS olarak orijinal ve muadil yedek parça ve işçilikte müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Servisimizde otomobilinizin tüm servis hizmetleri (Yedek parça, motor, mekanik, kaporta, boya, Elektrik Elektronik) kendi bünyesinde hızlı, pratik orjinal ve temiz bir şekilde hizmet verilmektedir. Hasarlı araçlarınızdaki sigorta hasar bildirimi, hasar dosya takibi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Arıza teşhisi servis hizmetinin en önemli parçasıdır. Son yıllarda üretilen tüm araçlarda bulunan arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sisteminde dahil olunarak okunan bilgiler ile araç üzerinde hiçbir müdahalede bulunmadan aracın arızasını tespit etmek mümkün olmaktadır. Bu sistem ile gereksiz parça değişimi ve zaman kaybı önlenip servis hizmetinin verimi arttırılmıştır.

Servisimizde bulunan 2 adet servis ve çekici aracımız, uzman ekibimizle 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermektedir. PAX SERVİS olarak CITROEN – PEUGEOT müşterilerine özel servisimizde hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

AYRICA TÜM MARKA VE MODEL ARAÇLARINIZINDA KAPORTA – BOYA İŞLEMİNİ SERVİSİMİZDE YAPILMAKTADIR.

NEDEN PAKS OTOMOTİV ÖZEL SERVİS

Çünkü;

25 yıllık deneyimli uzman kadromuz var

Güveniliriz, müşterilerimiz bizimle yıllarca çalıştıkları için artık müşterimiz değil dostumuz olur. Bütün müşterilerimize ve dostlarımıza ayrıcalıklı özel servis imkanları sunarız Bu sebeplerden dolayı sürekli büyüyerek 18 yıldır aynı adreste hizmet veriyoruz.

 

NEDEN YETKİLİ SERVİS DEĞİL DE PAKS ÖZEL SERVİS

Yeni araçlar genellikle iki yıl garantili olduğu için yetkili servise götürülür. Araç yeni olduğundan dolayı periyodik bakımlar (yağ ve balata değişimi vs.) dışında ciddi bir arıza ihtimali fazla olmaz. Bunun için de yetkili servisler uzman personel bulundurma ihtiyacı duymaz. Ancak herhangi bir arıza durumunda da yetkili servis mecburen aracın arıza ilgili sistemini baştan sona değiştirerek çözer. Parçalar da pahalı olduğundan araç sahibine ciddi bir maliyet oluşur.

 

18 yıl önce bu sorunu görerek sektöre yeni bir anlayış getirmek için kurulan ve araç sahiplerine müşteri gözüyle değil, yıllarca beraber yürüyecekleri dostları gözüyle bakan PAKS OTOMOTİV dostlarını memnun edebilmek için her zaman uzman personel ile çalışır. Sadece PAKS OTOMOTİV yekililerinin değil bütün personelin de tek amacı araç sahibi dostlarının %100 memnuniyetidir. Personelimiz her zaman bu anlayışla görev ve hizmetinin başındadır. İşini yaparken her daim dostlarımızın maddi ve manevi olarak koruyup kollanması düşüncesi ile çalışır.

 

İşte bu anlayışla ve araç sahibi dostlarımızın bize verdiği sonsuz güven ve destekle sürekli büyüyerek 18 yıldır aynı adreste 35 kişilik uzman kadromuzla araç sahibi dostlarımıza hizmet vermekteyiz.

 

Bize yıllardır güven duydukları ve destek verdikleri için bütün araç sahibi dostlarımıza teşekkür ederiz.

 

PAKS OTOMOTİV ÖZEL SERVİS

Main Menu

Hemen Arayın